CROSS TRENING

wytrzymałość, siła, elastyczność, szybkość, koordynacja, zwinność, balans to najważniejsze cechy motoryczne człowieka. To intensywne zajęcia grupowe z wykorzystaniem szerokiej gamy narzędzi treningowych sztangi, kettlebellsy, sandbagi czy skakanki poprawiający każdy z powyższych parametrów oraz kształtujący sylwetkę i budujący pewność siebie.

FIGHT FIT

zajęcia grupowe poprawiające wytrzymałość, siłę i spalające setki kalorii ze sztukami walki w tle. Mieszanka boksu, kickboxingu, boksu tajskiego i treningu aerobowo-siłowego dla wszystkich niezależnie od wieku, płci czy sprawności fizycznej. Stań do walki i staw czoła swoim słabościom!

KALISTENIKA

to aktywność fizyczna która polega na treningu siłowym opartym o ćwiczenia z wykorzystaniem własnej masy ciała, takie jak np. „pompki”, „mostki”, „brzuszki” i „dipy”.

Ten rodzaj aktywności ma pozytywny wpływ na układ krwionośny, kształtuje równowagę, mięśnie, zwinność i koordynację.

„Odmianę kalisteniki stanowi street workout, która polega na wykorzystywaniu elementów zabudowy miejskiej. Głównymi skupiskami ćwiczących są kraje byłego Związku Radzieckiego, takie jak Ukraina czy Rosja oraz USA. Na Łotwie, gdzie społeczność ludzi uprawiających tę uliczną odmianę kalisteniki jest jedną z największych i najsilniejszych, od 2011 roku odbywają się mistrzostwa świata w street workoucie–Street Workout World Championship„

Źródło:Wikipedia

MMA

Mieszane sztuki walki to jeden z najpopularniejszych i najszybciej rozwijających się sportów świata, który jest multidyscypliną łączącą w sobie elementy wszystkich sztuk walki. W MMA znajdziecie więc elementy judo, zapasów, boksu, kickboxingu i wielu innych stylów. MMA to sport dla każdego-niezależnie od płci i dotychczasowej historii fizycznej.To świetna propozycja, dla tych którzy chcą zadbać o swój wygląd, kondycję i sprawność, a jednocześnie przełamać codzienną monotonię i spróbować czegoś nowego.