każdego dnia


Ruch może zastąpić wszystkie lekarstwa,
ale żadne lekarstwo nie jest w stanie
zastąpić ruchu!

siłownia


Zgrabna sylwetka, ukształtowane mięśnie, siła, zdrowie, witalność i sprawność fizyczna – trudno zliczyć wszystkie korzyści, jakie odnosimy decydując się na regularny trening
w siłowni. 

siłownia

Część Cardio

Jeśli chcesz popracować nad zwiększeniem wytrzymałości i wydajności serca oraz układu krążenia, skorzystaj z sekcji Cardio. Do Twojej dyspozycji oddajemy specjalistyczne urządzenia najnowszej generacji do wykonywania ćwiczeń wydolnościowych i wzmacniających, które dodatkowo pozwolą pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej. Urządzenia wyposażone są w system HRT (Heart Rate Turbulence), dzięki któremu na bieżąco możesz kontrolować swój puls oraz mierzyć spalone kalorie, a także przebyty dystans.

siłownia

trening Personalny

Wymagającym klientom proponujemy treningi indywidualne z trenerem.

Zgodnie z określonymi przez Ciebie potrzebami, trener osobisty zaproponuje najbardziej przydatny Tobie rodzaj aktywności, zwróci szczególną uwagę na poprawność wykonywania ćwiczeń i będzie kontrolował Twoje postępy. W treningu indywidualnym masz pewność, że jeśli zdarzy Ci się pomyłka – instruktor prowadzący wyeliminuje błąd, ponownie nauczy techniki i zmotywuje do dalszej pracy.

Kiedy ćwiczysz oko w oko z trenerem, nie ma szans na małe oszustwo i uproszczenie sobie ćwiczenia. Stąd skuteczność treningów indywidualnych. Ale nie jest to jedyny gwarant sukcesu. Powodzenie treningu zależy również od tego, czy jest on ukierunkowany na Twoje potrzeby. Nawet najlepsze zajęcia ruchowe zdadzą się na nic, jeśli nie spełnią tych oczekiwań. Dla trenera osobistego punktem wyjścia są właśnie Twoje pragnienia.

Dla nowicjuszy... trening osobisty jest doskonałym sposobem na wdrożenie się w życie Fitness Klubu. Dzięki niemu poznajesz swoje ciało, jego możliwości i ograniczenia. Naprawdę warto przekonać się, jak miło się ćwiczy, kiedy wiesz co cię czeka i czego możesz spodziewać się w zamian. Dodatkową zaletą treningu indywidualnego jest jego długoterminowość. Zaplanowany dokładnie pod Twoje potrzeby trening personalny „rozciąga się” w czasie i powoduje stopniowe osiąganie tego, czego pragniesz.