PŁASKI BRZUCH

to zajęcia wzmacniająco – kształtujące mięśnie brzucha, przeznaczone dla osób którym szczególnie zależy na smukłej talii i płaskim brzuchu. Trening składa się z intensywnej rozgrzewki, ćwiczeń wzmacniających oraz stretchingu.

POWER PUMP

to efektywne i skuteczne ćwiczenia wzmacniające przy użyciu sztang z regulowanym obciążeniem. Zajęcia prowadzone SĄ przy motywującej muzyce.

CELLULIT STOP

to intensywne zajęcia ujędrniające ciało, wysmuklające sylwetkę i pomagające w zwalczaniu „pomarańczowej skórki”. Zajęcia skoncentrowane są na treningu najbardziej podatnych na cellulit części ciała (uda, pośladki, brzuch).

TURBO SPALANIE

to połączenie ćwiczeń wzmacniających z cardio przy użyciu timera. Oddziałują wszechstronnie na organizm wzmacniając mięśnie całego ciała i zwiększając wytrzymałość organizmu.

DYNAMIC STRETCHING

to ćwiczenia rozciągające, które polegają na szybkim naciągnięciu mięśnia i powrocie do jego naturalnej pozycji. Oznacza to, że podczas ćwiczeń poruszamy się w różnych płaszczyznach, w maksymalnym zakresie ruchu. Podczas stretchingu dynamicznego mięsień staje się sprawniejszy, zwiększa się jego elastyczność i wydajność. Dodatkowo stretching dynamiczny powiększa ruchomość stawów, minimalizuje ryzyko kontuzji. Podczas stretchingu dynamicznego rozszerzają się naczynia krwionośne, co gwarantuje odpowiednie zaopatrzenie mięśni w tlen, a co za tym idzie - ograniczenie zmęczenia podczas treningu właściwego.